Promocje
NÓŻ DO GŁADZI SOLID 45cm + KIJ Z ADAPTEREM + WAŁEK 25CM + PACA
NÓŻ DO GŁADZI SOLID 45cm + KIJ Z ADAPTEREM + WAŁEK 25CM + PACA

211,36 zł

Cena regularna: 234,84 zł

Najniższa cena: 223,10 zł
szt.
12x Klej uniwersalny Den Braven Mamut Glue 290ml
12x Klej uniwersalny Den Braven Mamut Glue 290ml

329,80 zł

Cena regularna: 345,60 zł

Najniższa cena: 345,60 zł
szt.
Gnejs Złocisty Promyk Kora Kamienna 8-16mm 25kg
Gnejs Złocisty Promyk Kora Kamienna 8-16mm 25kg

30,77 zł

Cena regularna: 41,03 zł

Najniższa cena: 41,03 zł
szt.
Nóż do gładzi SOLID 55cm + wałek 25cm
Nóż do gładzi SOLID 55cm + wałek 25cm

135,00 zł

Cena regularna: 150,00 zł

Najniższa cena: 150,00 zł
szt.
ZESTAW DO GŁADZI SOLID 80cm + NÓŻ DO GŁADZI + KIJ 1.8M + WAŁEK 25CM + PACA
ZESTAW DO GŁADZI SOLID 80cm + NÓŻ DO GŁADZI + KIJ 1.8M + WAŁEK 25CM + PACA

259,40 zł

Cena regularna: 288,22 zł

Najniższa cena: 273,81 zł
szt.
Nóż do gładzi SOLID 35cm + wałek 25cm
Nóż do gładzi SOLID 35cm + wałek 25cm

113,31 zł

Cena regularna: 125,90 zł

Najniższa cena: 119,61 zł
szt.
NOŻE DO GŁADZI SOLID 250-550mm ZESTAW SZPACHLI DO GŁADZI
NOŻE DO GŁADZI SOLID 250-550mm ZESTAW SZPACHLI DO GŁADZI

305,99 zł

Cena regularna: 339,99 zł

Najniższa cena: 339,99 zł
szt.
Nóż do gładzi 35cm SZPACHLA PIÓRO KOSA + KIJ TELE + PACA + KIELNIA + WAŁEK NDG15
Nóż do gładzi 35cm SZPACHLA PIÓRO KOSA + KIJ TELE + PACA + KIELNIA + WAŁEK NDG15

184,50 zł

Cena regularna: 205,00 zł

Najniższa cena: 194,75 zł
szt.
Gnejs Złocisty Promyk Kora Kamienna 8-16mm 1T
Gnejs Złocisty Promyk Kora Kamienna 8-16mm 1T

800,00 zł

Cena regularna: 967,00 zł

Najniższa cena: 855,00 zł
szt.
NÓŻ DO GŁADZI 65cm KIJ Z ADAPTEREM WAŁEK 25CM SOLID
NÓŻ DO GŁADZI 65cm KIJ Z ADAPTEREM WAŁEK 25CM SOLID

233,10 zł

Cena regularna: 259,00 zł

Najniższa cena: 246,05 zł
szt.
Nóż do gładzi 45cm SZPACHLA PIÓRO KOSA + KIJ TELE + PACA + KIELNIA + WAŁEK NDG13
Nóż do gładzi 45cm SZPACHLA PIÓRO KOSA + KIJ TELE + PACA + KIELNIA + WAŁEK NDG13

195,30 zł

Cena regularna: 217,00 zł

Najniższa cena: 206,15 zł
szt.
ZESTAW DO GŁADZI SOLID 100cm + NÓŻ DO GŁADZI + KIJ 1.8M + WAŁEK 25CM + PACA
ZESTAW DO GŁADZI SOLID 100cm + NÓŻ DO GŁADZI + KIJ 1.8M + WAŁEK 25CM + PACA

281,16 zł

Cena regularna: 312,40 zł

Najniższa cena: 296,78 zł
szt.
Produkt dnia
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czym skleić plastik, metal lub drewno? Klej montażowy Mamut - mocny klej do plastiku i nie tylko.
Czym skleić plastik, metal lub drewno? Klej montażowy Mamut - mocny klej do plastiku, mocny klej do drewna, mocny klej do metalu. Skleisz nim basen, łódź lub karoserię samochodu.
Klej montażowy mamut glue - mocny klej do plastiku, drewna, metalu i szkła

Klej montażowy Mamut - mocny klej do metalu, plastiku, drewna i szkła

Szukasz trwale elastyczny i wyjątkowo wytrzymały klej montażowy, który sprosta wszelkim wyzwaniom w budownictwie i przemyśle? Klej Mamut może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Mamut glue, produkowany przez firmę Bostik, to jednoskładnikowy klej montażowy na bazie MS POLIMERU, który zdobył uznanie zarówno wśród majsterkowiczów, jak i profesjonalistów. Śmiało można rzec, że jest to najpopularniejszy klej montażowy w Polsce, a jego popularność poparta jest doskonałymi właściwościami wiążącymi. Zdolność do łączenia nawet mocno obciążonych elementów oraz trwała elastyczność czynią go doskonałym klejem do różnych zastosowań. Ten wszechstronny klej montażowy może być używany jako mocny klej do metalumocny klej do plastiku lub mocny klej do drewna i szkła. Ponadto skleisz nim materiały takie jak: klinkier, lustra, kamień, PCW, korek, glazurę, OSB, beton czy ceramikę. Nie musisz się już zastanawiać czym skleić plastik lub inne elementy.

Mocny klej do plastiku - klej montażowy mamut glue u nas kupisz najtaniej

 

Czym skleić metal? Klej montażowy mamut będzie idealnym rozwiązaniem

Jeśli Twoje projekty wymagają trwałego połączenia metalowych elementów, mocny klej do metalu Mamut Glue jest doskonałym wyborem. Jego imponująca wytrzymałość i zdolność do mocnego trzymania sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem do łączenia metalu. Bez względu na to, czy pracujesz nad renowacją samochodu, montażem konstrukcji stalowych, czy też przy innych zastosowaniach wymagających trwałego połączenia metalowych komponentów, klej montażowy Mamut jest pewnym partnerem, na którego zawsze możesz liczyć.

Klej mamut to świetny wybór do sklejenia plastiku

Czym skleić plastik? Na ratunek, jak zawsze, klej montażowy Mamut glue! Klejenie plastiku może być wyzwaniem, ale Mamut Glue staje temu naprzeciw. Ten klej montażowy jest niezwykle skuteczny w łączeniu różnych rodzajów plastiku, PVC/PCV, bez względu na ich rodzaj czy zastosowanie. Dzięki szybkiemu schnięciu i trwałej elastyczności, klej Mamut jest doskonałym rozwiązaniem do naprawy plastikowych części czy tworzenia nowych projektów z tego materiału. Odkryj, jak łatwo i pewnie można skleić plastik, korzystając z tego niezawodnego kleju.

Jeśli szukasz mocnego kleju do drewna i szkła to właśnie znalazłeś

To, co wyróżnia klej Mamut spośród innych produktów na rynku, to jego niezwykła wszechstronność. Oprócz bycia mocnym klejem do metalu i plastiku, świetnie sprawdza się także jako klej do drewna i szkła. Jeśli planujesz prace stolarskie lub szklarskie, mocny klej do szkła i drewna Mamut może być Twoim niezastąpionym narzędziem. Klej tworzy trwałe połączenia w tych materiałach, niezależnie od tego, czy pracujesz nad naprawą drewnianych mebli czy tworzysz szklane dekoracje. W jednym produkcie znajdziesz rozwiązanie na wiele potrzeb.

 

 

Mocny klej montażowy do drewna, szkła, metalu i plastiku

Mamut to klej uniwersalny o ponadprzeciętnych możliwościach

Klej Mamut Glue to nie tylko wszechstronny i łatwy w użyciu klej montażowy ale również odznacza się znakomitymi właściwościami. Jego wytrzymałość na zerwanie, wynosząca imponujące 22 kg/m3 oraz 2,2 MPa oznacza, że połączenia wykonane za pomocą tego kleju są naprawdę bardzo silne i trwałe. Bez względu na to, czy pracujesz nad konstrukcjami budowlanymi, remontem czy innymi projektami, możesz polegać na sile kleju Mamut, która przypomina prawdziwą siłę mamuta.

Co więcej, Mamut Glue nadaje się zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. To oznacza, że możesz go używać zarówno do naprawy mebli wewnątrz domu, jak i do projektów na świeżym powietrzu. Nawet pod wodą, ten klej utrzymuje swoje właściwości i trwałość, co czyni go doskonałym rozwiązaniem do prac w warunkach, gdzie inne kleje montażowe mogłyby zawodzić.

Dodatkowym atutem jest fakt, że ten mocny klej do plastiku, metalu i drewna itd, jest wodoodporny i bezzapachowy. To powoduje, że jest przyjazny dla użytkowników i otoczenia. Dzięki tym właściwościom możesz mieć pewność, że Twoje prace zostaną wykonane solidnie i niezawodnie, bez obaw o wpływ wilgoci czy nieprzyjemne zapachy.

Klej montażowy z powodzeniem sklei elementy wykonane z: metalu, glazury, kamienia, betonu, korka, lustra, szkła, drewna, klinkieru, OSB, plastiku, PCV/PVC, ceramiki.

Klej montażowy mamut dostępny jest w dwóch wersjach opakowań

Klej Mamut Glue nie tylko imponuje swoimi właściwościami, ale również dba o wygodę użytkowników poprzez oferowanie dwóch różnych wersji opakowań. Pierwsza z nich to mała, poręczna tubka o pojemności 25 ml. Ten format sprawdza się doskonale do projektów, które wymagają precyzji i ekonomii - idealny do klejenia małych elementów, gdzie nie ma potrzeby zużywania dużej ilości kleju.

Mocny klej do plastiku, metalu i drewna - klej montażowy mamut

 

super mocny klej do plastiku i drewna - klej montażowy mamut 25ml
Jeśli natomiast stajesz przed wyzwaniem klejenia dużych i ciężkich elementów, Mamut Glue ma coś specjalnie dla Ciebie. Druga wersja opakowania to butelka o pojemności 290 ml. Należy ją wyciskać za pomocą wyciskacza pistoletowego, co ułatwia aplikację kleju w przypadku projektów przemysłowych i konstrukcyjnych. To rozwiązanie, które docenią profesjonaliści pracujący w przemyśle, gdzie potrzebne są duże nakłady kleju, aby zapewnić trwałe połączenia.
Klej montażowy do betonu i ceramiki - Mamut glue 290ml
Super mocny klej do metalu i ceramiki - Mamut 290ml
Dzięki różnym dostępnym opakowaniom, klej Mamut Glue dostosowuje się do Twoich indywidualnych potrzeb, zapewniając wygodę i efektywność w każdym projekcie. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad małymi elementami czy dużymi konstrukcjami, klej montażowy Mamut Glue jest gotów sprostać Twoim oczekiwaniom.
Czym skleić metal lub drewno - klejem montażowym mamut 

 

Jak używać kleju montażowego Mamut glue?

Aby osiągnąć najlepsze wyniki podczas pracy z klejem Mamut Glue, warto przestrzegać kilku istotnych kroków. Po pierwsze, upewnij się, że podłoże, które planujesz skleić jest czyste, suche i odtłuszczone. To zapewni, że klej będzie mógł odpowiednio przylegać do powierzchni, co jest kluczowe dla trwałego połączenia.

Nakładanie kleju Mamut Glue jest równie istotne. W zależności od projektu, możesz używać wyciskacza rynnowego lub wyciskacza do kleju tubowego, aby dokładnie i równomiernie rozprowadzić klej na powierzchni. Nakładaj go równolegle pionowymi paskami, zachowując odpowiednie odstępy. Wyciskacz rynnowy do kleju lub wyciskacz do kleju tubowy znajdziesz w naszym sklepie budowlanym online - kliknij tutaj!

Dla osiągnięcia optymalnej wytrzymałości połączenia zaleca się pozostawienie szczeliny wentylacyjnej o szerokości 2-3 mm między klejonymi elementami. Ta szczelina pozwala na ewentualne rozprężanie materiałów w wyniku zmian temperatury czy wilgotności, co zabezpiecza połączenie przed uszkodzeniem.

Dzięki starannemu zastosowaniu tych wskazówek, będziesz mógł wykorzystać pełny potencjał kleju Mamut Glue, tworząc trwałe i niezawodne połączenia w swoich projektach. To narzędzie, na które możesz polegać, niezależnie od skomplikowania zadania.

Przekonaj się sam o fenomenie tego produktu i zostaw swoją opinię!

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem mocny klej montażowy mamut glue, niezastąpionego narzędzia dla majsterkowiczów i profesjonalistów. Dzięki naszej szerokiej ofercie masz możliwość zakupu tego niezawodnego kleju, który świetnie sprawdza się w klejeniu plastiku, metalu, drewna i szkła. Jeśli zastanawiasz się, czym skleić plastik, nie musisz dłużej szukać odpowiedzi - klej Mamut Glue jest gotów podjąć to wyzwanie.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz butelki o pojemności 290 ml. Aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty, oferujemy także Wyciskacz rynnowy do kleju mamut glue i wyciskacz do kleju tubowy mamut glue. Dzięki nim nakładanie kleju staje się jeszcze łatwiejsze i precyzyjniejsze.

Nie czekaj dłużej - sięgnij po Mocny Klej Mamut Glue i dołącz do grona zadowolonych klientów. To narzędzie, które pomoże Ci osiągnąć trwałe i niezawodne połączenia w Twoich projektach. Dzięki naszej ofercie możesz zdobyć wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu. Skorzystaj z okazji i zamów już teraz!

Wyciskacz tubowy do kleju montażowego mamut glue
 Wyciskacz tubowy do kleju montażowego mamut
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl